Farnosť Lučenec

Potravinová zbierka v Tescu

 

         V termíne od 19. 11. do 03. 12. 2020 bude vo všetkých obchodoch Tesco prebiehať Potravinová zbierka. Tesco spolupracuje s organizáciami Depaul Slovensko, Slovenskou katolíckou charitou, Evanjelickou Diakoniou, Potravinovou bankou Slovenska a OZ Vagus, ktoré distribuujú vyzbierané produkty ďalej ľuďom v núdzi.


           Dobrovoľníci aj z našej farnosti budú od štvrtka 19. novembra do soboty 21. novembra v Lučenskom Tescu zbierať trvanlivé potraviny alebo drogériu, ktorými môžeme pomôcť núdznym našej farnosti. Potraviny a drogériu chceme použiť pri varení polievok pre ľudí bez domova, ktoré sa vydávajú každý deň od pondelka do piatku o 12:00 hod. v nocľahárni (naša farnosť varí každý pondelok) a slobodným mamičkám, rodinám s postihnutými deťmi, dôchodcom v hmotnej núdzi. Ak viete o niekom, komu by sme mohli potravinami pomôcť, nahláste nám ich na Farskom úrade na tel. čísle 0905 459 332, alebo u koordinátorke akcii pani Nagyovej (tel. číslo: 0905 941 245).
Zároveň prosím dobrovoľníkov, ktorí by chceli pomôcť pri zbieraní potravín priamo v Tescu, aby sa nahlásili do stredy večera (18. 11.) na vyššie uvedených telefónnych číslach.


          Od pondelka 23. novembra do štvrtku 03. decembra bude v Lučenskom Tescu košík už však bez dobrovoľníkov, kde budú môcť ľudia stále darovať potraviny a drogériu.


  Vopred Pán Boh zaplať za akúkoľvek pomoc všetkým ochotným. 

 

Zimná potravinová zbierka

Zimná potravinová zbierka

přesný čas

Nemocnica-kaplnka

Farnosť Rúbanisko

Kostol Krista Kráľa

Farnosť Rúbanisko

Kostol Krista Kráľa

FPC "ANJEL"

FPC Anjel

 

 

 

9 mesiacov za život

9 mesiacov za život

1. Sväté prijímanie

JKS

JKS

Sväté písmo

SP

Obchod Mária

TOPlist